Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znaczy wiesz, tu nie chodzi o krytykę tylko o to, że jak patrzę na ten lament tutaj to według tych ludzi nie jestem kibicem Barcelony, bo wspieralem Chorwację w tym meczu.
0
Zależy czy jesteś kibicem Messiego czy FC Barcelony :)
1
A ja jestem kibicem Chorwacji i jednocześnie kibicem FC Barcelony bo uważam, że Barca to nie tylko Leo Messi
0
Ja im życzę jak najdalszego zajścia w tym turnieju
6
A ja jestem szczęśliwym kibicem Chorwacji, ponieważ ta drużyna mi imponuje :)
0
raczej mam więcej za tym, żeby wrócić ale ogółem to ja dużo zrobiłem złego w tym związku.
0
Panowie wiem, że dziwny temat: Da się jakoś wrócić do byłej?
0
Znaczy ja w krytycznych sytuacjach będę korzystał z UNŻ ;)
0
Wie ktoś jak pogodzić mundial z pracą, ponieważ w piątek sobota niedziela pracuje?
0
Ale tutaj mam ładna lekturę do przeczytania, dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.
2
Tylko proszę sie nie śmiać: O co chodzi z tą łamaną konstytucją w Polsce?
0
Kiedyś tutaj napisałem komentarz odnośnie postawienia kuponu na finał LM na Real i tak akurat zobaczyłem, że mój grafik jest ustawiony na następną sobotę do 21 i na początku kombinowalem patrzyłem ocenialem jak to zrobić aby obejrzeć bo najbliższy pociąg 21 z kawałkiem, ale teraz tak sobie myślę, że wrócić na spokojnie do domu i obejrzeć najwyżej to co zostanie bez jakiegoś przejmowania się samym meczem, to nie Barcelona gra, że potrzebuje urlop na żądanie :)
0
Poprawiłem , teraz można spokojnie adekwatnie odpowiedzieć :)
0
Taki właśnie jest i tego cel, dwie strony medalu.
2
Dzień Dobry proszę państwa !
Ja wiem, że możecie to uznać za jakiś żart albo prowokację ale będę pisał teraz całkiem poważnie. Zamierzam postawić jakies 30-50 zł na wygraną Realu w LM, zapytajcie dlaczego, a bo ponieważ mam duże "szczęście" w tym sporcie i zawsze obstawiajac mecz Realu Real przegrywał. A nawet ewentualna liga mistrzów Realu dalaby mi jakieś pieniążki.
PYTANIE:Czy ten ruch ma sens ?
Prosiłbym o jakieś sensowne odpowiedzi. :) :D
0
Pomoże ktoś w jakiejś relacji jutro z meczu? Robota w poniedziałek o 5 się zaczyna więc raczej nie dam rady z oglądaniem :(
0
Kto robi z siebie idiote ? Macie wieczne teorie spiskowe na temat Madrytu i wiecznie to samo, a prawda jest taka, że Bayern sam się wyrzucił z Ligi Mistrzów, nikt im nie kazal narażać się na niebezpieczne kontry zabójcze dla nich w 1szym meczu ani nie kazal Ulreichowi bawić się w łapanie myszy która biegnie po murawie.
0
Komentarz usunięty
0
A Ci dalej z tym ślizganiem się Realu i tym, że nie zasługują na Lige Mistrzów. Piłka nożna polega na strzelaniu więcej goli przez drużynę X albo Y, Real Madryt strzelił więcej tych goli i jest w finale, po co ten lament ?
0
No bo to nie logiczne, Iniesta by jeszcze na spokojnie pograł przez 2 lata a nie pójdzie zdobywać mistrzostwa Chin raz na 3 lata bo tam nawet najlepsi dostaną po 3-0.
0
z tym Iniesta to tak naprawdę, że odchodzi?
0
30 odrazu, ale wy lamentujecie z tymi teoriami na temat sędziowania pod Real.
0
Poprostu mentalność zwycięzcy zawiodła, kiedyś w takim turnieju w finale Brazylia była też ogłaszana mistrzem świata i nawet gazety pisały caly czas o tym a co sie stało to już wiemy.
0
Bo "biali" wczoraj nie grali meczu na stojąco jak my i udało im się awansować, czasami nawet jak bardzo chcesz to coś Ci pomoże nawet i taki faul na karny.
0
Analizowałem sobie wczoraj tego karnego i powiem wam subiektywnie, że wg mnie karny został poprawnie podyktowany bo tam był kontakt, ja wiem, że można było sobie pomóc przy upadku, ale był tam faul.
1
Ja pier.... postawilem kupon na Real i ani nie wygrali ani nie przegrali ćwierćfinału
8
Podsumowanie meczu na TVP Lewandowski Lewandowski nie znalazł tam Lewandowskiego wielu zawodników potrafi grać głową np. Lewandowski, Robert przy piłce ale podał do Riberego
0
Bo Real Madryt niestety jest królem Ligi Mistrzów i czy chcesz czy nie chcesz to musisz się z tym pogodzić. Mogą i dostawać u siebie w lidze z nami 3-0, a i tak będą faworytami do wygrania LM i tu już nie trzeba tłumaczyć jak kadrowo wyglada Real a jak my bo nie oszukujmy się tutaj jest zwyczajnie słabo.
3
Wszyscy tutaj albo wkur.... albo wkurzeni, sfrustrowani a ja jestem zwyczajnie smutny i zawiedziony, jestem juz właściwie w takim stanie, że nic mnie już nie wkurza. Tylko szkoda, że pomaga mi jedynie alkohol ...
0
Co ty człowieku pier... owszem przegraliśmy w LM i to w beznadziejnym stylu, ale, żeby odrazu przegrywać PK i LL bo Valverde nam odpadł w 1/8 ? Prawda jest taka, że jesteśmy rozpieszczeni przez Guardiole tymi 6 pucharami i trypletem Enrique, ale czasami trzeba też ponieść porażkę i to nawet w takim meczu i o taka stawkę , aby wyciągnąć wnioski i wrócić silniejszym, nawet za ery wielkiego Ronaldinho nie było tak kolorowo, ale po każdych takich wydarzeniach i porażkach wyciagano wnioski aby potem triumfowac.
Pozdrawiam i więcej optymizmu, stać nas na dublet!